Nokia Lumia 520 Funkce

Zde se můžete podívat na seznam nejzajímavějších funkcí Nokie Lumia 520. Připravili jsme pro Vás i popisky, kde se dozvíte co k čemu slouží.

Nokia Lumia 520 stojí v českých e-shopech Porovnat ceny >>

Citlivý display

Nokia Lumia 520 má extrémně citlivý display, který reaguje na Vaše gesta i přes rukavice. Není tedy problém telefon ovládat i v zimě. Určitě se Vám někdy stalo, že jste za mrazu potřebovali použít telefon, ale nechtěli jste si sundávat rukavice. S Lumií 520 už nemusíte, rukavice už nejsou překážkou.

Mapy Nokia HERE

Díky mapám Nokia Here už si do telefonu nikdy nebudete muset instalovat drahé aplikace třetích stran. Mapy, které pro Vás Nokia připravila, jsou přehledné, rychlé a hlavně zdarma. Pracují i v offline režimu, nepotřebujete tedy neustálé připojení k internetu.

Digitální optika

Nokia Lumia 520 přichází s digitální optikou. Takto Nokia označuje softwarové vychytávky pro práci s fotografiemi. Máte rádi panoramata? Rádi fotíte více fotek jedním dotykem? Editujete fotky přímo v telefonu? Nokia Lumia 520 nemá s ničím takovým žádný problém. Zkusíte to sami?

Windows Phone 8

Všechny tyto funkce by tu nebyly bez perfektního operačního systému, kterým je Windows Phone 8. Tento systém je natolik optimalizovaný, že bleskově funguje i na telefonu takto nízké cenové relace. Přináší v sobě předinstalované důležité aplikace, které už nebudete muset nikde jinde stahovat. Lumia 520 je prostě perfektně vybavená za cenu, které se dá jen těžko konkurovat.

Nokia Lumia 520 lze pořídit v e-shopech za cenu od
Porovnat ceny >>